دانلود Xenonauts برای PC - بازی استراتژیک به سبک کلاسیک دانلود بازی Xenonauts برای PC

Xenonauts یک بازی استراتژی است که در آن شما کنترل یک سازمان چند ملیتی نظامی برای دفاع از زمین در دوران جنگ سرد و در برابر تهاجم موجودات بیگانه را برعهده دارید، و با استفاده از جوخه های کوچک سربازان برای از بین بردن موجودات فرازمینی و بهبود فن آوری خود  مبتنی بر مبارزات نیروهای زمینی تلاش کنید. لایه استراتژیک بازی به شما این اجازه رامی دهد که هماهنگی دفاع از این سیاره را برعهده بگیرید ،
بازی Xenonauts را میتوان یک جانشین معنوی برای بازی های استراتژی کلاسیک دهه 1990 و مشخصا X-Com به شمار آورد. هدف سازندگان این بازی بهبود گرافیک، اضافه کردن مطالب جدید و رابط کاربری ساده در حالی که هنوز هم بازی مکانیزم های اصلی خود را حفظ کرده باشد. بازی برای طرفداران اختصاصی این سبک بسیار عالی خواهد بود، اما در کنار آن سعی شده سبک اصیل و قدیمی استراتژیک را به گیمر های جدید تر که این سبک را هنوز تجربه نکرده اند هم شناسانده شود.

برخی از ویژگی های بازی Xenonauts :

  • نبرد های زمینی : Xenonauts ارائه کننده مبارزات نوبتی ( turn-based)  مبتنی بر میدان های جنگ واقعی، متنوع و به طور کامل انهدام پذیر، در برابر نزدیک به پنجاه نوع مختلف از دشمنان . ماموریت های از گرفتن بشقاب پرنده سقوط کرده و یا به تصرف در آوردن پایگاه های نیروهای بیگانه و دفاع در برابر حملات آنها میباشد. شما برای اولین بار با نیروهای بیگانه جدید مواجهه وبرای اولین بار شلیک یک سلاح جدید را تجربه می کنند. و در مبارزه عمیق و نامتقارن با مهاجمان بین کهکشانی با فن آوری های بالستیک سال 1970 شرکت خواهید کرد.
  • مدیریت استراتژیک: شما باید توان دفاعی خود از این سیاره را مدیریت کنید ، بشقاب پرنده های دشمن را رهگیری و  با آنها مبادله کنید. شما نیاز به تعادل  بودجه خود با توحه به نیاز های ملت خود دارید . بودجه شما محدود است – شما میتوانید آن  را صرف تجهیزات میدان جنگ، دانشمندان، و یا گسترش پوشش در این سیاره کنید ؟ اولویت های شما باید به دقت متعادل شود تا بتوانید در این نبرد پیروز شوید.
  • درخت تحقیقات: Xenonauts یک درخت تحقیقات گسترده با تقریبا صد پروژه را در خود جای داده که باید آنلاک و بازگشایی شوند ، هر کدام توصیف منحصر به فرد خود را دارد و مانند یک اثر هنری نقاشی شده است و به آرامی نشان می دهد که اهداف و ریشه های اشغالگران در زمین چیست ، و همچنین آنلاک تجهیزات میدان جنگ جدید، هواپیما و وسایل نقلیه هم برای مهار تکنولوژی های دشمن  در بازی قرار داده شده.
  • سربازان ماندگار: سربازان در بازی Xenonauts از ماموریت به ماموریت ماندگار و باقی میمانند، و با به دست آوردن رتبه و تجربه مبارزاتی درجه خود را افزایش میدهند . مردان و زنان شجاع تحت فرمان شما رشد خواهند کرد و به آرامی از سربازان عادی به کهنه سربازانی سرسخت تبدیل میشوند ، اما این کار زمانی دردناک تر میشود که داستان حماسی بازی با بی رحمی این سربازان را با یک شلیک پلاسما از بین میبرد.

تصاویر بازی Xenonauts

Xenonauts (3)

Xenonauts (2)

Xenonauts (1)

Xenonauts (6)

Xenonauts (5)

Xenonauts (4)

حداقل سیستم موردنیاز بازی:
OS:Windows 8 / 7 SP1 / Vista SP2
Processor:Intel 2 GHz
Memory:1 GB RAM
Graphics:Integrated Graphics
Hard Drive:3 GB HD space
Sound:Integrated
Monitor:1280×720 pixels minimum
سیستم پیشنهادی:
Memory:2 GB RAM
Graphics:512 MB DirectX 9.0c Compliant Video Card
Hard Drive:Solid State Hard Drive

Folder Downloads icon دانلود بازی Enemy Front برای PC   نسخه کم حجم

دانلود Xenonauts برای PC – بازی استراتژیک به سبک کلاسیک

سازنده: Goldhawk Interactive | ناشر:Goldhawk Interactive | سبک:Indie, Simulation, Strategy | تاریخ انتشار:۶,۲۰۱۴

حجم:2.7 گیگ | نسخه معتبر CODEX

پارت ۱ : لینک مستقیم یا UploadBaz

پارت ۲ : لینک مستقیم یا UploadBaz

پارت ۳ : لینک مستقیم یا UploadBaz