Robot Rescue Revolution – یک بازی سبک Casual در مورد نجات ربات ها از جاهایی است که در آن گرفتار شده اند. بازی توسط کمپانی مستقل Teyon ساخته و منتشر شده است. گیم پلی بازی به این صورت است که شما باید عبور و جاخالی دادن در برابر دستگاه های شعله پراکن و ماشین های تسلا ربات تحت هدایت خود را از جایی که قرار گرفته نجات دهید. نقشه هر فرار با قبلی متفاوت است و شما باید به نهایت دقت و احتیاط کامل به طور هماهنگ روبات ها را حرکت داده و نقشه خود را عملی کنید.بازی بیش از 100 مرحله چالش برانگیز و سرگرم کننده را در قالب یک سبک معمایی و فکری ارائه میکند.

Robot Rescue Revolution pc cover (1)

همچنین در حالت Co-op یا بازی مشارکتی شما میتوانید به کمک دیگر بازیکنان از مارپیچ های متعدد بازی عبور کنید اما باید آگاه باشید که در این حالت به محض اینکه یکی از روبات های دو طرف اشتباه کند هر دو طرف در بازی بازنده خواهید شد.همچنین بخش دونفره بازی حالتی رقابتی هم میتواند داشته باشد ، در یک مد از بازی شما و بزیکن دیگر در دو نقشه باید هر چه سریع تر به اهداف بازی برسید. در کنار اینها برای این بازی ویرایشگر نقشه هم قرار داده شده تا شما هم همانند سازنده بازی نقشه های جدید طراحی کنید و از یک بازی پایان ناپذیر و نامحدود لذت ببرید. دیگر ویژگی بازی Robot Rescue Revolution گرافیک 1080 و فول اچ دی بازی است که با طراحی و رنگ آمیزی زیبا جلوه خاصی به این بازی میدهد.

تصاویر بازی

 Robot Rescue Revolution pc cover (2)

Robot Rescue Revolution pc cover (3)

Robot Rescue Revolution pc cover (4)

Robot Rescue Revolution pc cover (5)

 

حداقل سیستم موردنیاز:
OS: Windows XP or newer
Processor: Intel® Pentium® 4 CPU 3.00GHz or similar AMD Athlon 64
Memory: 1500 MB RAM
Graphics: Direct3D 10 capable video card (NVIDIA® Geforce 8800 GT or AMD® Radeon™ HD 3870 or above) with at least 512 MB video memory. Some low-end integrated cards may not work.
DirectX: Version 9.0c
Hard Drive: 600 MB available space
Sound Card: DirectX 9 Compatible Audio
سیستم پیشنهادی:
OS: Windows Vista or newer
Processor: Core 2 Duo or similar AMD Athlon X2
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Direct3D 11 capable video card (NVIDIA® Geforce GTS 450 or AMD® Radeon™ HD 5670 or above) with at least 512 MB video memory. Low-end integrated and laptop cards are not recommended.
DirectX: Version 10
Hard Drive: 600 MB available space
Sound Card: DirectX 9 Compatible Audio

 

Folder Downloads icon دانلود بازی the room برای pc

دانلود بازی Robot Rescue Revolution

سازنده: Teyon | ناشر: Teyon | ژانر: Casual, Indie | تاریخ انتشار: ۷/۲۰۱۴

حجم:500 مگابایت | ریکاوری ۳% | نسخه FLT

لینک مستقیم یا آپلودباز