بازی Lego Harry Potter Years 1-4 یا لگو هری پاتر سال های ۱-۴ نسخه لگو بازی اکشن و ماجرایی هری پاتر است است که توسط Warner Bros. Interactive Entertainment و Feral Interactive طراحی و تولید شده و توسط دو کمپانی های Travellers Tales و TT Fusion در سال ۲۰۱۰ برای پلتفرم PC به بازار عرضه شده است . همچنین بازی کامپیوتر Lego Harry Potter Years 5–۷ که ادامه و کامل کننده نسخه قبلی بازی است هم که توسط همان ناشر و طراح در سال 2011 منتشر شده به صورت یک بسته فشرده شده آماده شده است .

این نسخه از بازی Lego Harry Potter به صورت دو بخش 4 و 3 ساله که در واقع در برگیرنده اتفاقات شماره های 7 گانه بازی است میباشد , هر سال از بازی دارای داستان ها و ویژگی های منحصر به فرد خود است که این مورد موجب جذابیت هرچه بیشتر بازی شده است . شرکت سازنده بازی سعی کرده است برخلاف فیلم , کمی از داستان اصلی فاصله بگیرد و حس فان و نشاط را در آن تقویت کند که البته دلیل اصلی آن وجود یک بازی به صورت لگو است که به طور قطع نباید شکلی خشک و و خیلی جدی به خود بگیرد . همانطور که گفته شد روایت داستان به صورت کاملا جدید و پویا است که زیبایی مضاعفی را در بازی به وجود میآورد و تنوعی هم برای طرفداران سری بازی های هری پاتر به وجود می آورد .

رسم در گیم پلی بازی های لگو به این صورت است که , برای پیشبرد مراحل باید معماهایی را که در بازی وجود دارند حل کنید که نکنه زیبا و جذاب بازی های این سبک است, که در مواقعی کار آسانی هم نخواهد بود . حل معماها به صورت تکنفره و یا گروهی انجام می گیرد و ممکن است شما در طول بازی با دشمنانی روبرو شوید که با استفاده از چوب جادویی قادر خواهید بود تا آنها را از پای درآورید . Lego Harry Potter یک بازی به سبک لگو استو از گرافیک واقعی یا خیلی بالا در آن خبرب نیست اما در صورتی که یکبار بازی های این سبک را تجربه رده باشید گیم پلی خوب و چالشی بازی شما را جذب خود خواهد کرد .موسموزیک متن بازی همان موزیک فیلم های هری پاتر است که بسیار زیبا ساخته شده . در ادامه لینک دانلود و تصاویر بازی قرار داده شده.

LEGO Harry Potter

سیستم موردنیاز حداقل بازی:

CPU: Pentium 4 at 1.8 GHz / AMD Athlon XP 2200+
CPU Speed: Pentium 4 at 1.8 GHz
RAM: 512 MB
OS: Windows XP, Vista or Windows 7
Video Card: 256 MB video card (NVIDIA GeForce FX 5800+ / ATI Radeon X1300+)
Free Disk Space: 6 GB

سیستم موردنیاز پیشنهادی بازی:

CPU: Intel Core 2 Duo/AMD Athlon 64 2.8GHz
RAM: 2 GB
OS: Windows XP, Vista or Windows 7
Video Card: 256 MB video card (NVIDIA GeForce 8800+ / ATI Radeon HD 2900+)
Free Disk Space: 6 GB

تصاویر محیط بازی

screen2_large

screen15_large

screen23_large

screen11_large

screen17_large

screen22_large

Folder Downloads icon دانلود نسخه بلک باکس بازی Metro Redux

دانلود نسخه فشرده بازی LEGO Harry Potter Years 1-7

سازنده: TT Games | ناشر: Warner Bros | ژانر: Action , Adventure | تاریخ انتشار: 2010 – 2011

شما به دلخواه از هرکدام از سرور های زیر میتونید دانلود کنید , هر سه سرور دارای قابلی resume و سرعت بالا هستند. برای دانلود بعد از ورود به صفحه روی Download file جایی که حجم هر پارت هم نوشته شده کلیک کنید. توجه داشته باشید که بازی های جدید و بازی های کم حجم تر همه با لینک مستقیم اختصاصی از سرور سایت قرار میگیرند و این روند کلی سایت نیست.

حجم : 2800 مگابایت | نسخه فشرده Mechanics – بدون تغییر کیفیت

LEGO Harry Potter Years 1-4

پارت ۱: آپلودباز یا گلف آپ یا آپتوباکس

پارت 2: آپلودباز یا گلف آپ یا آپتوباکس

پارت 3: آپلودباز یا گلف آپ یا آپتوباکس

پارت 4: آپلودباز یا گلف آپ یا آپتوباکس

LEGO Harry Potter Years 5-7

حجم : 3000 مگابایت | نسخه فشرده Mechanics – بدون تغییر کیفیت

پارت ۱: آپلودباز یا گلف آپ یا آپتوباکس

پارت 2: آپلودباز یا گلف آپ یا آپتوباکس

پارت 3: آپلودباز یا گلف آپ یا آپتوباکس

پارت 4: آپلودباز یا گلف آپ یا آپتوباکس