_-A-Gypsys-Tale-The-Tower-of-Secrets-PC-_

A Gypsy’s Tale The Tower of Secrets بازی کم حجم سبک معمایی و Hidden object است که طرفداران خاص خودش را دارد.

توضیحات این بخش به صورت خودکار ترجمه شده و دقیق نیست ، دلیل این کار سریع تر شدن روند انتشار بازی ها است که وظیفه اصلی این سایت است و سایت های نقد و تحلیل بازی ها به تفصیل به این مورد میپردازند و از طرفی برای رتبه بهتر این مطلب در گوگل و استفاده دیگران از بازی ها این متن به این صورت قرار میگیرد ، امیدواریم شما هم که برای دانلود بازی در این سایت هستید از این روند راضی باسید تا ما هم با سرعت بیشتری بازی های مختلفی را در سایت قرار دهیم .

سفری به برج باستانی در این پیچ و خم های پنهان شیء جذاب.
نجات دختر جوان به دام افتاده در رحمت لعنت ستمکار.
حرکت 30 محیط های زیبا و عجیب و غریب پر از تله ها و معما های غیر مستقیم.
جستجو برای اقلام مفید، باز کردن مناطق مخفی، و دیدار با موجودات عجیب و غریب.

توضیحات بازی :
پیشدستی کردن یک نفرین مرموز برای نجات یک دختر جوان در داستان کولی ها – برج اسرار، ماجراجویی مسحور از طریق دخمه پرپیچ و خم از فریب.

Reylin سرهم بندی کردن، سالک از داستان و کاشف از چیزهای ناشناخته است. او دارای حس برای سحر و جادو و می تواند حضور خود را احساس می کنم. به همین دلیل است یک راهب او را به روستای کوچک از Brenn، که در آن برج فرو ریخته است ارسال می شود. این پیچ و خم پر از اسرار و خطراتی که تنها چند شجاعت به بازدید است. در، یک دختر جوان است به دام افتاده است و در رحمت لعنت ستمکار. آیا شما جرات سرمایه گذاری در با Reylin و نجات دختر؟

کاوش این برج باستانی و محیط مرموز خود را برای شکستن لعنت. حرکت را از طریق 30 محیط های زیبا و عجیب و غریب پر از تله ها و معما های غیر مستقیم. جستجو برای اقلام مفید، باز کردن مناطق مخفی، و دیدار با موجودات عجیب و غریب، برخی از کسانی که مایل به انجام آزار رساندن به شما، اما دیگران که مایل به در تلاش خود را کمک کند.

منتقدان عاشق داستان کولی ها – برج اسرار بیان شده است تا “تصاویری زیبا”، “پازل رضایت بخش” و “رویکرد تازه به جستجو مورد”. مشاهده سحر و جادو برای خودتان زمانی که نسخه آزمایشی رایگان شما سعی می کنید و یا نسخه کامل نامحدود دانلود کنید از داستان کولی ها – برج اسرار امروز!

تصاویر بازی

a-gypsys-tale-the-tower-of-secrets-screenshot6

a-gypsys-tale-the-tower-of-secrets-screenshot2

a-gypsys-tale-the-tower-of-secrets-screenshot1

a-gypsys-tale-the-tower-of-secrets-screenshot0

screen3

سیستم مورد نیاز:

Windows Vista/Windows XP/Windows 7/Windows 8
400 MHz Pentium 3 or equivalent
256 MB ram

Folder Downloads icon دانلود بازی شکارچی ماهی Depth Hunter 2 Deep Dive

دانلود بازی کم حجم A Gypsy’s Tale The Tower of Secrets

حجم : 50 مگابایت | نسخه کرک شده

لینک مستقیم یا آپلودباز