Costume Quest 2 بازی سبک نقش آفرینی (RPG) کمپانی Double Fine Productions است , نسخه اول این بازی توانست با فراهم آوردن یک محیط زیبا و دوست داشتنی و دیالوگ های جالب و داستان گیرا به موفقیت برسد و حالا نسخه جدید این بازی منتشر شده است , داستان Costume Quest 2 همانند شماره قبلی در شب جشن هالوین اتفاق می افتد و در آن شما هداپت دو شخصیت اصلی بازی را که یک خواهر و برادر هستند بر عهده خواهید داشت و باید در لباسی مبدل به سراغ ماجراجویی و درگیری با غول هایی که قصد تخریب محل های برگزاری جشن را دارند بروید و قدرت خود را به نمایش بگذارید.تمامی روش هایی که برای مقابله با دشمن در این بازی دیده می شوند هریک در نوع خود یک نوآوری محسوب می شود که نمونه آن را در هیچ بازی ندیده اید.

هالووین یکی از جشنهای سنتی کشور های غربی است که مراسم آن در شب ۳۱ اکتبر برگزار می‌شود. بسیاری از افراد در این شب لباس‌های عجیب و غیرمرسوم بر تن میکنند و کودکان برای جمع‌آوری نبات و آجیل به در خانه دیگران می‌روند. جشن هالووین بیشتر در کشورهای آمریکا، ایرلند، اسکاتلند و کانادا مرسوم است. این جشن را مهاجران ایرلندی و اسکاتلندی در سده نوزدهم با خود به قاره آمریکا آوردند.یکی از نمادهای هالووین یک کدوتنبل توخالی است که برای آن دهان و چشم به صورتی ترسناک درآورده شده و با روشن کردن شمع در درون کدوتنبل به آن جلوه‌ای ترسناک داده می‌شود.

Costume Quest 2 یک بازی مهیج است که موجوداتی مانند اژدها و لباس های مبدل غیر عادی موجود در آن شما را به دنیای جدیدی وارد میکند. گیم پلی عالی، حجم مناسب، موتور گرافیکی پر قدرت ، صحنه های گرافیکی تماشایی و کارتونیو پر  از ماجراجویی و محیطی دیدنی از ویژگی های جالب این بازی محسوب می شود. در ادامه لینک دانلود و تصاویر بازی قابل مشاهده است.

دانلود Costume Quest 2 - بازی زیبای نقش آفرینی

تصاویر بازی :

 Costume Quest 2 (5)

Costume Quest 2 (4)

Costume Quest 2 (3)

Costume Quest 2 (2)

حداقل سیستم موردنیاز :
سیستم عامل: ویندوز ویستا
پردازنده: 1.8 گیگاهرتز دو هسته CPU
حافظه: 4 GB RAM
گرافیک: 256 MB کارت گرافیک GeForce 8800، کارت گرافیک Radeon 3850 و یا اینتل HD 3000 کارت گرافیک
با DirectX: نسخه 9.0c
هارد: 1500 MB فضای در دسترس
کارت صدا: DirectX سازگار با کارت صدا

سیستم پیشنهادی :
سیستم عامل: ویندوز 7
پردازنده: 2 هسته اینتل Duo 2.2 گیگاهرتز و یا AMD پردازنده های Athlon 64 در 2.2 گیگاهرتز
حافظه: 4 GB RAM
گرافیک: 512 MB ​​کارت گرافیک GeForce 220​​، کارت گرافیک Radeon 4550، اینتل HD 4000 کارت گرافیک
با DirectX: نسخه 9.0c
هارد: 1500 MB فضای در دسترس
کارت صدا: DirectX سازگار با کارت صدا

دانلود بازی Costume Quest 2 برای PC

دانلود بازی Costume Quest 2 برای PC

سازنده:Double Fine| ناشر: Midnight City | سبک:RPG | تاریخ انتشار:2014

حجم:1.2 گیگ با ریکاوری ۳% | نسخه گروه PLAZA

پارت ۱ : لینک مستقیم | آپلودباز

پارت ۲ : لینک مستقیم | آپلودباز