نسخه جدید Redux بازی Metro که در این پست نسخه فشرده بلک باکس که شامل هر دونسخه در یک بسته میباشد آماده شده شامل ویژگی های جدیدی می باشد. در این نسخه از بازی مترو ، جزئیات دیداری و گرافیک بازی بازسازی شده، فریم ریت بازی به ۶۰ افزایش پیدا کرده و اجزاء و ویژگی های بازی پیشرفت و ارتقا قابل توجهی داشته است. نسخه Redux بازی، امکاناتی بیشتر از فقط آپدیت یک بازی به نسخه HD آن در خود دارد ! داستان بازی در بیست سال بعد از جنگهای اتمی به وقوع می پیوندد , زمانی که روسیه به علت مواد شیمیایی و انواع بمب ها به ویرانه ای تبدیل شده است.فضای شهر کاملا فاسد و مخروبه شده و حتی تنفس هم در آن ممکن نیست و باید از ماسک برای تنفس استفاده کرد ،  مردم عادی هم به ناچار در کانال ها و ایستگاه های به زندگی خود ادامه میدهند  و اکنون زیرزمین ها وتونل ها هستند که ایالتهای روسیه را شکل میدهند. شما در این بازی باید سربازی به نام آرتیوم را هدایت کنید که همراه با دوستان و سربازان دیگر وظیفه آزاد سازی مردم و نجات جان آنها را برعهده دارد،  همچنین پاکسازی تونل ها و مترو ها از موجودات جهش یافته بر عهده شماست . شما در این مکان تنها نیروی نظامی نیستید گروه های خرابکار و گروه هایی که نگرش افراطی دارند و موجودات جهش یافته در همه جای تونل ها و مترو ها پراکنده هستند.بین این گروه ها درگیری های زیادی شکل گرفته که با گذشت زمان روز به روز اوضاع این نقطه از زمین را خراب تر میکنند  و کنترل این گروه ها لحظه به لحظه سخت تر و دشوار تر میشود. شما باید در فرمانروایی مطلق این گروه ها و موجودات، اولا سعی کنید زنده بمانید و بعد از آن وظیفه ی خود را به درستی انجام دهید.در ادامه شما میتوانید دو بازی Metro Last Light Redux و Metro 2033 Redux را در یک بسته دانلود کنید.

Metro Redux Blackbox (1)

:سیستم موردنیاز حداقل

OS: Windows Vista, 7, or 8
Processor: Dual Core CPU (2.2+ GHz Dual Core CPU or better)
Memory: 2 GB RAM
Graphics: DirectX 10, Shader Model 3 compliant graphics cards (GeForce 8800 GT 512 MB, GeForce GTS 250, etc)
DirectX: Version 10
Hard Drive: 10 GB available space

 سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 or 8
Processor: Any Quad Core or 3.0+ GHz Dual Core CPU
Memory: 4 GB RAM
Graphics: DirectX 11 compliant graphics card (GeForce GTX 480 and above)
DirectX: Version 11
Hard Drive: 10 GB available space

تصاویر بازی

Metro Redux Blackbox (6)

Metro Redux Blackbox (5)

Metro Redux Blackbox (4)

Metro Redux Blackbox (3)

Metro Redux Blackbox (2)

Folder Downloads icon دانلود To End All Wars   بازی استراتژی جنگ جهانی اول

دانلود نسخه بلک باکس بازی Metro Redux

سازنده: 4A Games | ناشر: Deep Silver | ژانر:  Action , FPS | تاریخ انتشار: ۸/۲۰۱۴

حجم : 7400 مگابایت | نسخه گروه Blackbox

شما به دلخواه از هرکدام از سرور های زیر میتونید دانلود کنید , هر دو سرور دارای قابلی resume و سرعت بالا هستند. برای دانلود بعد از ورود به صفحه روی Download file جایی که حجم هر پارت هم نوشته شده کلیک کنید.

پارت 1:  لینک مستقیم 1 یا لینک مستقیم 2

پارت 2:  لینک مستقیم 1 یا لینک مستقیم 2

پارت 3:  لینک مستقیم 1 یا لینک مستقیم 2

پارت 4:  لینک مستقیم 1 یا لینک مستقیم 2

پارت 5:  لینک مستقیم 1 یا لینک مستقیم 2

پارت 6:  لینک مستقیم 1 یا لینک مستقیم 2

پارت 7:  لینک مستقیم 1 یا لینک مستقیم 2

پارت 8:  لینک مستقیم 1 یا لینک مستقیم 2

پارت 9:  لینک مستقیم 1 یا لینک مستقیم 2

پارت 10:  لینک مستقیم 1 یا لینک مستقیم 2

 

توضیحات نصب نسخه BlackBox بازی:

ابتدا آنتی ویروس خود را به کل غیر فعال نمایید. حال به اکسترکت پارت ها بپردازید و فایل های ISO بدست آمده را حتما با نرم افزار Daemon Tools اجرا کنید. فایل اجرایی Setup.exe را به صورت Run As Administrator اجرا نمایید و به نصب بازی بپردازید. دقت داشته باشید که بازی بر روی ویندوز ۷ تست شده و سالم می باشد. هم چنین برای اجرای فایل نصب (Setup) بازی، شما باید حتما پیش نیاز .Net Framework 4.5 به بالا را بر روی سیستم خود نصب داشته باشید. فایل های آپدیت بازی در فولدر Redist موجود می باشند که پس از نصب بازی ، تمامی آپدیت های موجود در این پوشه را در صورت نیاز نصب نمایید. بازی به طور خودکار کرک می شود، ولی اگر نیاز به کرک بازی داشتید، می توانید از لینک آخر همین پست آن را دانلود نموده و طبق توضیحات آن، کرک را نصب نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دانلودها امیدوار است از این بازی فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.