Back to Bed یک بازی هنری در سبک پازل و سه بعدی است که از عناصر فرواقعی در آن استفاده شده.بازی داستان فردی به اسم باب را نقل میکند ، فردی که از یک نوع بیماری در رابطه با خواب رنج میبرد ، او هنگامی که در زور در دفتر خود در حال انجام کار است به خواب عمیقی فرو میرود و در خواب شروع به راه رفتن میکند و به مناطق پر خظر در شهر های بزرگ میرود.خوشبختانه باب در ضمیر ناخودآگاه خود یک نگهبان به اسم Subob دارد که وقتی او به این حالت دچار میشود او را به سمت تخب خواب خود هدایت میکند. به هر صورت سوباب باید همیشه هوشیار باشد تا باب را در سفر های خود به مکان های خیالی نقاشی مانند که از ذهن او و واقعیت ساخته شده هداست و راهنمایی کند.نتیجه این کار تصور یک جهان رویایی و هنری است که به طور کلی با واقعیت متفاوت است به طوری که خیلی چیزهایی که در واقعیت بی خطر و غیر مهم به نظر میرسند خطرناک و مهم خواهند شد.

Back to Bed-photos (1)

همانطور که گفته شد جهان بازی از تلفیق عناصر واقعی و خیالی ساخته شده و گاهی اوقات هم کمی ترسناک به نظر میرسد. در بازی شما باید پازل های سه بعدی را که از قوانین فیزیک سرپیچی میکنند حل کرده و بهترین مسیر را که خطری نداشته باشد برای باب برگزینید. یکی دیگر از ویژگی های بازی سبک تصویری زیبای آن است ، به طوری که شما احساس نقش بازی کردن در یک اثر هنری را خواهید داشت در یک قالب دیجیتالی. در بازی بخشی به اسم Nightmare mode هم وجود دارد که شما با آنلاک کردن آن میتوانید به آن دست پیدا کنید ، و در واقع درجه سختی بازی را برای کسانی که مایل به حل معماهای سخت تری هستند افزایش میدهد.

تصاویر بازی:

Back to Bed-photos (2)

Back to Bed-photos (3)

Back to Bed-photos (4)

حداقل سیستم موردنیاز :
OS: Windows XP SP3
Processor: Intel Core 2 Duo 1.8Ghz or equivalent (lower might work but is untested)
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Intel Core HD Graphics 3000/4000, NVIDIA 8800 GT, ATI Radeon HD 4850 or better
DirectX: Version 9.0c
Hard Drive: 600 MB available space
Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card
Additional Notes: Controller support: Xbox 360, Xbox One, Playstation 3, Playstation 4, several Logitech and miscellaneous controllers.


Folder Downloads icon دانلود بازی Mind Path to Thalamus برای کامپیوتر

دانلود بازی کم حجم Back to Bed

سازنده: Bedtime Digital Games | ژانر: Casual, Indie | تاریخ انتشار: ۸/۲۰۱۴

حجم:220 مگابایت | با نصب مستقیم از طریق ستاپ

 لینک مستقیم یا آپلودبوی