Dragon Age 2 PC

Dragon Age II بازی سبک اکشن و نقش آفرینی BioWare است که توسط ea در سال 2011 منتشر شد در این پست نسخه فشرده و کم حجم بازی برای دانلود اماده شده , ماجراهای بازی  بر اساس روایت و از زبان راوی داستان گفته میشود و شما در زمان گذشته به انجام بازی میپردازید و این شما هستید که با کارهای خود به به این افسانه شکل میدهید . Varric — راوی داستان — داستان بازی را نقل می کند : فشار وارد بر Hawke و خانواده ی او از سوی Darkspawn ها موجب میشود که آن ها به خانه ی قبلی خود پناهنده شوند . این اتفاقات در مدت کمی بعد از وفات یافتن پادشاه Cailan در جنگ Ostagar اتفاق میافتد . Blightland یکی از روستاهایی است که بعد از حمله ی Darkspawn ها نابود شد . در این افسانه هیچ نیروی تخیلی و یا توانایی خارق العاده ای وجود ندارد و تنها Hawke وجود دارد که شخصیت اصلی بازی است که از برادر خود یعنی Carver نیز باید محافظت کند و یک جنگجو و برادر Hawke یعنی Bethany که یک mage می باشد و مادر این دو .این تمام افسانه ای که شما باید آن را بازی کنید .

اگر به عکس های شخصیت های بازی نگاهی بیندازید باید حالت های کلی آنها را بیابید و ویژگی های آن ها را میتوان از روی این عکس ها حدس زد . البته مشخص است که شما میتوانید شخصیت های Dragon Age II را تغییر دهید ولی مانند Origins ماهیت آن ها را که همان خوب بودن و مبارزه با ستم است تغییری نمیکند . همانند دیگر بازی های نقش آفرینی انتخاب دیالوگ های بازی بر عهدی شما میباشد . مثلا شما میتوانید از Hawke یک شخصیت شوخ طبع بسازید و یا آن را تبدیل به فردی بکنید که اصلا لبخند تا به حال نزده است . بعد از اون شما باید Darkspawn ایی که در مسیر بین شما و Kirkwall قرار دارند رو سلاخی کنید . جایی که خانواده ی Hawke در آن جا ساکن بودند . سیستم درگیری در بازی هم تغییراتی داشته است . این سیستم جدید شامل وجود خون بیشتر و به سمت ترسناک تر شدن پیش رفته است . این تغییرات در جهت روان کردن و سریع کردن سیستم درگیری در بازی بوده است . شما زمانی که دو یا سه دکمه را پشت سر هم میزنید کاراکتر بازی بی درنگ آن حرکات را انجام میدهد و یا از جادو استفاده میکند و دیگر خبر از تاخیر در اجرای combat نیست . دشمنان در Dragon Age II به شکل شانسی و اتفاقی به شما حمله نمیکنند بلکه آن ها با توجه به هوش مصنوعی ساخته شده برای آن ها از بغل یا پشت به شما هجوم می آورند .البته همراهان شما نیز در این جاها بی کار نیستند و آن ها نیز با توجه به هوش مصنوعی خودشان جلوی حملات دشمنان را میگیرند . در Origins اعضای گروه نیاز به تنظیمات دستی برای استفاده از دارو در هنگامی که سلامتی ان ها کم می شود داشتند ولی گروه شما حالا انقدر باهوش شده است که در زمان معین خود دارو مصرف کند . شما در بازی میتوانید برنامه های خصوصی و دلخواه خود را اجرا کنید ولی شما نمیتوانید بفهمید که هوش مصنوعی دیگر افراد گروه چکار میخواهد بکند . شما زمانی که میدوید افراد دیگر گروه نیز این کار را انجام می دهند . این طور که معلوم است شما با یک افراد باهوش در گروه خود سر و کار دارید و البته این بسیار خوب است که افرادی در نبرد ها در کنار شما باشند . پر اهمیت ترین قسمت بازی level up بازی میباشد . سازندگان پس از موفقیت این بخش در نسخه ی اول Level Up این نسخه را نیز شبیه نسخه ی اول طراحی کرده اند . شما در Dragon Age II میتوانید امتیاز های خود را صرف به دست آوردن توانایی هایی مانند نیرو –Strength– و مهارت و توانایی –Dexterity– و جادو –Magic– و حیله گری –Cunning– و اراده ! –Willpower– و در آخر وضعیت جسمانی –Constitution– خود بکنید . بعد از به دست آوردن هر یک از این توانایی ها درخت توانایی های شما بزرگ تر شده و مرحله ی بعد از این توانایی نیز برای دفعه ی دیگر برای شما آزاد میشود . توانایی های مختلف در بازی همگی در یک درخت قرار گرفته اند البته در مسیر های معین برای خود .

تصاویر بازی:

screenshot-58-sebastian_arcane_horror-p

screenshot-52-rogue_chantry-p

screenshot-59-sebastian_dragon-p

screenshot-60-sebastian_revenant-p

screenshot-62-sebastian_savior-p

screenshot-57-rogue_twin_fangs-p

Folder Downloads icon دانلود دوگانه بازی LEGO Star Wars برای PC   نسخه فشرده

دانلود Dragon Age II نسخه فشرده و کم حجم Kaos

سازنده: BioWare | ناشر: EA | ژانر: Role-playing | تاریخ انتشار: ۲۰۱۱

حجم : 4900 مگابایت با ریکاوری 3% | نسخه فشرده KaOS – به همراه تمامی آپدیت ها , DLC ها و پچ ها

پارت ۱: آپلودباز یا گلف آپ

پارت ۲: آپلودباز یا گلف آپ

پارت ۳: آپلودباز یا گلف آپ

پارت ۴: آپلودباز یا گلف آپ

پارت 5: آپلودباز یا گلف آپ

پارت 6: آپلودباز یا گلف آپ

پارت 7: آپلودباز یا گلف آپ

 سرور بالا دارای قابلی resume و سرعت بالا است . برای دانلود بعد از ورود به صفحه روی Download file جایی که حجم هر پارت هم نوشته شده کلیک کنید. توجه داشته باشید که بازی های جدید و بازی های کم حجم تر همه با لینک مستقیم اختصاصی از سرور سایت قرار میگیرند و این روند کلی سایت نیست.

روش دانلود از سایت Gulfup

gulfup 300x93 دانلود دوگانه بازی LEGO Star Wars برای PC   نسخه فشرده