توضیحات: To End All Wars یک بازی استراتژی وسیع و گسترده در طول اتفاقات جنگ جهانی اول است. بازیکنان  کنترل یکی از قدرت های بزرگ را برای کنترل بر اروپا بر عهده میگیرند و باید برای پایان دادن جنگ تلاش کنید.موتور بازی به روز شده است و تغییر به طور متقاعد کننده ای بازی را به شبیه سازی خوب برای جنگ جهانی اول تبدیل کرده .هوش مصنوعی بازی هم ارتقا داده شده و بسیار بهتر شده  از دیگر ویژگی های آورده شده توسط این عنوان سیستم دیپلماسی جدید و سیستم پژوهش جدید است.

To End All Wars-cover (1)

ویژگی ها ی بازی :
تنظیم: بازی To End All Wars همه اروپا را پوشش می دهد، از حاشیه غربی به ولگا، از سال 1914 تا 1918. خاورمیانه، شرق، و همچنین بسیاری از دیگر کشورهای جهان
نقشه بازی به بیش از 3،000 مناطق به طور کامل تقسیم شده است، با انواع زمین، آب و هوای و سطح توسعه .
حالات: 1 آموزش و 2 سناریوهای اصلی تمام جنگ (آغاز تاریخی در ماه اوت 1914 و آغاز باز با بازیکنان انتخاب warplans خود را).
رهبران تاریخی: بیش از 1600 نفر از رهبران تاریخی هر یک با توانایی های خود و رتبه بیش از 900 نوع مختلف از واحد از پیاده نظام، سواره نظام و توپخانه به به هواپیما و ناوهای جنگی !
تولید: کنترل کشورهای خود را صرف در ارتش کنید ، اقتصاد، پژوهش و دیپلماسی را از طریق چند کلیک ساده به درک دارایی ها و مراکز تولید.
کارت های تصمیم گیری منطقه ای: To End All Wars دارای یک سیستم کارت های نوآورانه است که اجازه می دهد تا وقایع مانند جاسوس، حملات ناگهانی ، جنبه های کلیدی جنگ سنگر، ​​دستیابی به موفقیت فن آوری و یا تاکتیکی و، اگر عاقلانه بازی کنید می توانید بر جریان مبارزات انتخاباتی هم تاثیر بگذارید.
مدل تفصیلی بازی شامل ویژگی های از قبیل آب و هوا، ساییدگی، تامین، خطوط جلو و مه از جنگ.
رویدادهای تاریخی در طول بازی به بازیکن نقاط تصمیم گیری بسیار مهمی میدهد که این موضوع باعث شده است هر چیزی را از قیام های محلی تا مداخله خارجی تحت پوشش بازی قرار بگیرد.
همه جزئیات محاصره و جنگ نیروی دریایی  در بازی پوشش داده شده است.

تصاویر بازی

To End All Wars-cover (5)

To End All Wars-cover (4)

To End All Wars-cover (3)

To End All Wars-cover (2)

Folder Downloads icon دانلود بازی The Journey Down Chapter Two

دانلود بازی To End All Wars

سازنده: Ageod | ناشر: Slitherine| ژانر:  Simulation, Strategy | تاریخ انتشار: ۸/۲۰۱۴

حجم : 890 مگابایت | نسخه گروه Codex

 لینک مستقیم یا آپلودباز

به علت فشرده سازی و کاهش 1 گیابایتی حجم بازی , شما باید دو بار بازی رو اکسترکت کنید. حجم اصلی 1.9 گیگ هست.