pes 2014 direct link

|نسخه Blackbox به پست اضافه شد|

انتظارات به پایان رسید و نسخه کامل و نهایی بازی Pro Evolution Soccer 2014 یا pes 2014 برای Pc در دسترس علاقه مندان به این سری قرار گرفته همانطوری که سازندگان بازی از مدت ها پیش  اعلام کرده بود موتور بازی تغییر کرده و طرفداران این سری را به روزهای طلایی PES امیدوار کرده ، موتور جدید بازی Fox Engine است که امکانات زیادی را در اختیار بازیکن خواهد گذاشت ؛ یکی از این امکانات موثر در روند گیم پلی، سیستم  True Ball خواهد بود که به بازیکن اجازه می‌دهد توپ را به هر قسمت از زمین که میخواهد منتقل کند. البته به گفته سازندگان حمل توپ با توجه به این سیستم، بسیار واقع گرایانه تر و البته با دقت بیشتری انجام خواهد شد.این عنوان از سیستم انیمیشن جدید بهره می‌برد که به تیم سازنده اجازه وارد کردن انیمیشن های بیشتر و واقع گرایانه تری را داده. انیمیشن هایی که با توجه به کارایی این سیستم، بیشتر از گذشه کار آمد و مفید خواهند بود. اما نکته ای که Kei Masuda برروی آن تاکید داشت، نحوه دخیل بودن احساسات و ایجاد انگیزه در بازیکنان بود. به گفته وی در این نسخه ، احساسات و انگیزه در بازیکنان نقش اساسی را بازی می‌کند. با توجه به شرایط ورزشگاه، انگیزه و هیجانات بازیکنان تغییر خواهد کرد و برروی سیستم بازی آنها اثر خواهد گذاشت. برای مثال اگر در ورزشگاه خانه بازی کنند، احساسات متفاوتی از خود بروز خواهند داد.برای مشاهده تصاویر و لینک دانلود بازی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود نسخه کامل و نهایی بازی pes 2014 برای xbox 360

تصاویر بازی pes 2014 برای PC

همانطور که اشاره شد انیمیشن های زیادی به بازی اضافه شده مثلا هنگام پاس دادن یا سانتر کردن بازیکنان با روش های متنوعی به توپ ضربه میزنند ، استایل بازیکنان معروف هم پیشرفت قابل توجهی داشته و طوری شده که از روی استایل، بازیکن قابل تشخیص باشد یکی دیگر از نقات مثبت بازی نسبت به شماره قبل بازی pes بهتر شدن حرکت بازیکنان در زمین و هوش مصنوعی بهتر هم تیمی هاست که باعث زیبا تر شدن و طبیعی تر شدن بازی میشود اما بازی نکات منفی هم کم ندارد بزرگترین ضعف بازی شاید حمل توپ کند بازیکنان در هنگامی که از دکمه سرعت استفاده نمیکنید باشد به طوری که بازیکن با سرعت بسیار کند و غیر طبیعی به توپ ضربه میزند یکی دیگر از نقاط منفی بازی دریبل های بدون مزاحمت و بدون حرکت بدن است که اگرچه نسبت به نسخه قبل بهتر شده ولی باز هم قابل قبول نیست.

سیستم مورد نیاز بازی PES 2014

pes 2014 system

   Button Download icon دانلود نسخه کامل و نهایی بازی pes 2014 برای xbox 360

دانلود بازی pes 2014 برای PC همراه با نسخه فشرده

توجه: بعد از کلیک بر روی لینک دانلود  7 ثانیه صبر کنید و روی

skip1 دانلود نسخه کامل و نهایی بازی pes 2014 برای xbox 360که در بالای صفحه در بخش وسط قابل مشاهده هست ، کلیک کنید تا دانلود آغاز شود

سال انتشار: ۲۰۱۳ | سبک: Soccer | سازنده: Konami   | ناشر: Konami

حجم: 5.4 گیگ| نسخه گروه Reloaded | ریکاوری 3%

پارت ۱: لینک مستقیم | Hipfile | Multiupload | Putlocker

پارت ۲: لینک مستقیم | Hipfile | Multiupload | Putlocker

پارت ۳: لینک مستقیم | Hipfile | Multiupload | Putlocker

پارت ۴: لینک مستقیم | Hipfile | Multiupload | Putlocker

پارت ۵: لینک مستقیم | Hipfile | Multiupload | Putlocker

پارت ۶: لینک مستقیم | Hipfile | Multiupload | Putlocker

به دلیل کاهش حجم بازی نیاز به دوبار اکسترکت دارد، بار دوم از فایل اول شروع به اکسترکت کنید.

حجم: 2.8 گیگ| نسخه Blackbox | ریکاوری 3% | با کیفیت اوریجینال و کامل – غیر از انگلیسی بقیه زبان های بازی حذف شده

پارت ۱: لینک مستقیم | Hipfile | Exoshare

پارت ۲: لینک مستقیم | Hipfile |Exoshare

پارت ۳: لینک مستقیم | Hipfile | Exoshare


معرفی کلی سبک ورزشی :

در قسمت های گذشته این سلسله مقالات ، چهارسبک اکشن، استراتژیک، ماجرایی و نقش آفرینی را بررسی کردیم.در این قسمت قصد داریم به بررسی خصوصیات و ویژگی های یکی از سبک های بسیار محبوب و در عین حال ریشه دار بازی های کامپیوتری و ویدئویی بپردازیم.
دانلود نسخه کامل و نهایی بازی pes 2014 برای PC
سبک بازی های ورزشی و مسابقه ای و بازیهای مطرح تولید شده بر اساس این سبک، همواره جزو محبوب ترین و پر فروش ترین عناوین سال بوده اند. بازی هایی که با شبیه سازی مسابقات ورزشی جمعی و انفرادی ، مخاطبان رشته های ورزشی گوناگون را در سراسر جهان هدف گرفته اند و محصولات خود را هر سال با روندی رو به رشد ، وارد بازار می کنند.
دانلود نسخه کامل و نهایی بازی pes 2014 برای PC
زیر شاخه های تیمی و انفرادی
 

1

 

یکی از مهمترین خصوصیات بازی های این سبک، این است که معمولا بر اساس نوع ورزشی که ساخت بازی از روی آن آغاز می شود، ساختار بازی به شکل رقابت تیمی یا انفرادی در نظر گرفته می شود. در این حالت تکلیف ورزش های انفرادی که مشخص است و با همان ساختار رقابت نفر در مقابل کامپیوتر ( یا بازیباز دیگر ) طراحی می شود. از جمله این نمونه ها می توان به بازی های مبتنی بر ورزش هایی چون تنیس ، گلف و… اشاره کرد.
اما در مورد بازی های تیمی ، ساختار بازی متفاوت است. در این جا بازیباز باید بتواند کنترل یک تیم متشکل از چندین بازیکن را در دست بگیرد و در عین حال بتواند اهداف خود را با کنترل انفرادی اعضای تیم نیز پیش ببرد. برای این کار معمولا طراحان،بازی را به شیوه ای طراحی می کنند که بازیباز بتواند در عین چیدمان تاکتیکی و کنترل عملکرد کلی تیم، عملکرد های انفرادی را نیز تحت نظر داشته باشد. بهترین نمونه در این زمینه، بازی های مبتنی بر ورزش فوتبال ، مانند سری بازی های Fifa هستند که در آن ها عملکرد کلی تیم، زیر نظر بازیباز تعریف می شود و در عین حال در طول بازی، بر اساس موقعیت توپ یا موقعیت های حساس مورد نیاز، کنترل یک بازیکن خاص در دستان بازیباز قرار می گیرد.
در واقع بازی های ورزشی تیمی، اکثر المان های مهم بازی های ورزشی انفرادی را نیز در خود جای داده اند و از طرفی عناصر هدایت تیمی را نیز در بر می گیرد.

دانلود نسخه کامل و نهایی بازی pes 2014 برای PC
هوش مصنوعی رقیبان
 

2

 

به مانند سایر بازی های کامپیوتری که در آن ها بازیباز با یک یا چند حریف رو به رو می شود، هوش مصنوعی رقبای مقابل بازیباز در یک بازی ورزشی، عامل تعیین کننده ای در کیفیت بازی نهایی است. بدون شک هر چه حریفان مقابل از هوش بالاتری بهره ببرند و هرچه عملکرد دقیق تر و بهتری در رویارویی با بازیباز داشته باشند، انجام بازی به تجربه بهتر و دوست داشتنی تری تبدیل می شود.
در بازی های ورزشی مدرن ، اصولا حریفان رو به رو، از یک سیستم بازی ثابت و قابل پیش بینی استفاده نمی کنند و معمولا بر اساس کنش ها و تصمیمات بازیباز، واکنش نشان می دهند. به عنوان مثال در بازی Fifa به صورت معمول، بازیباز بر اساس آرایش تاکتیکی تیم مقابل ، نفرات خود را انتخاب کرده و تاکتیک تیمی را مشخص کرده و بازی می کند. اما در حالات پیشرفته ، تیم مقابل، در صورت عقب افتادن از بازیباز و درک این مسئله که تاکتیک اولیه برای پیروز شده جواب نمی دهد، می تواند نسبت به تعویض بازیکن ها و تغییر تاکتیک اقدام کند. در واقع این نوع پیشرفته از هوش مصنوعی ، بازی ها را به سطح بالاتری سوق می دهد و حریفان را از یکنواختی و قابل پیش بینی بودن در آورده و به هیجان بازی اضافه می کند.
دانلود نسخه کامل و نهایی بازی pes 2014 برای PC

هوش مصنوعی تیمی
 

3

یکی دیگر از مهمترین ویژگی های تعیین کنند کیفیت یک بازی ورزشی، بالا بودن هوش مصنوعی تیم است. بالاتر اشاره کردیم که در بازی های تیمی، بازیباز جدای از کنترل انفرادی، باید بتواند بر عملکرد مجموعه تیم نیز نظارت داشته باشد. بدون تردید در بازی ای مانند فوتبال، کنترل نفر به نفر 11 بازیکن به صورت همزمان امکانپذیر نیست. حال در این بین برای رفع این نقص، بازی های موفق از سیستم هوش مصنوعی قدرتمندی استفاده می کنند که می تواند بر اساس نظر بازیباز ، تغییر تاکتیک داده و در خدمت اهداف او در بیایند. به عنوان مثال در هنگام سانتر یک توپ از یکی از جناحین زمین، بازیباز کنترل بازیکن سانتر کننده را در اختیار دارد اما این که سایر بازیکن ها در چه محلی جایگیری کنند تا پس از سانتر توپ، موقعیت مناسبی داشته باشند، بر اساس هوش مصنوعی تعریف می شود.یا اینکه مثلا" در هنگام دفاع که بازیباز کنترل یکی از مدافعین را بر عهده دارد، سایر اعضای تیم چگونه خط دفاع را پوشش دهند نیز با همین پارامتر تعیین می شود.
در بازی های تیمی ورزشی، میزان هوش مصنوعی تیم، معمولا بر اساس میزان هوش مصنوعی و مهارت های تک تک بازیکن ها تعریف می شود و میانگین این مقدارهای متفاوت است که هوش مصنوعی یک تیم و در نتیجه تاکتیک پذیری آن را مشخص می کند.
دانلود نسخه کامل و نهایی بازی pes 2014 برای PC

مهارت های فردی
 

4

این خصوصیت شباهت های زیادی به خصوصیتی مشابه در بازی های نقش آفرینی دارد. در بازی های ورزشی، معمولا بازیکن ها، هر یک دارای خصوصیات متفاوتی هستند. در این حالت بر اساس نظر سازندگان و یا براساس الگوی دنیای واقعی، بازیکن ها ممکن است در یک یا چند مهارت ، توانایی های بیشتری داشته باشند.مثلا" یک بازیکن در دریبل زدن، سر زدن و شوت زدن امتیازهای بیشتری دارد و در مقابل در کارهای دفاعی یا دفع توپ و ارسال توپ ضعیف است. از طرفی در برخی بازیها، این امکان در اختیار بازیباز قرار می گیرد تا با روش های مختلف، این توانایی ها راارتقا دهد.|دانلود بازی pes 2014 برای PC |
برگزاری جلسات تمرینی برای بازیکن یا تیم، برگزاری مسابقات، برنده شدن در رقابت ها و… می تواند منجر به ارتقای امتیاز بازیکن شوند. این امتیاز بعدا بر اساس نظر بازیباز، می تواند به یکی از قابلیت های اولیه بازیکن اضافه شود و در نهایت این مجموع امتیاز ها و مهارت های هر بازیکن است که امتیاز نهایی و ارزش تیم را تشکیل می دهد.

طراحی شخصیت ها
 

5

به غیر از ویژگی هوش مصنوعی ، که همواره یکی از مهمترین عرصه های رقابت در بین بازی های ورزشی محسوب می شود، شبیه سازی دقیق شخصیت ها نیز، جزو مواردی است که در بازی های این سبک، اهمیت ویژه ای دارد.دانلود نسخه کامل و نهایی بازی pes 2014 برای PC
سال ها قبل و در نسخه های اولیه بازی هایی مانند Fifa ( مثلا" نسخه Fifa 98 ) ، بازیکن های مشهور به شکلی تقریبا دقیق ، طراحی شخصیت شده و در بازی به کار گرفته می شدند. اما برای جلوگیری از افزایش هزینه ها و زمان تولید، بازیکن هایی که در جهان چندان شناخته شده نبودند، به صورت کلونینک ، با تغییراتی جزئی، شبیه سازی شده و در بازی مورد استفاده قرار می گرفتند. بازیباز های قدیمی حتما" به خاطر دارند که "تیم ملی فوتبال ایران" در بازی Fifa 98 ، متشکل از 11 بازیکنی بود که همگی "سبیل " داشتند و نهایتا" با اغماض ،یکی یا دو نفر از آن ها شبیه به بازیکن های واقعی ایران بودند!|دانلود بازی pes 2014 برای PC |
اما با گذشت زمان ، شرکت های سازنده بازی های ورزشی، برای تسخیر بازار جهانی و پیش افتادن از رقبا، به شبیه سازی دقیق تمامی بازیکن ها روی آوردند. هرچند هنوز هم تمامی بازیکن های اصلی و ذخیره در این بازی ها دقیقا" مشابه بازیکن های اصلی نیستند، اما ورود هر نسخه جدید به بازار، توأم با تغییرات زیادی در روش چهره پردازی و شخصیت سازی هاست که بیانگر این موضوع است که اهمیت طراحی شخصیت دقیق ، در این سبک از بازی ها ، به نسبت بیشتر از نمونه های دیگر است.

ساختار بصری دوربین ها
 

6

اگر جزو طرفداران ورزش های پر هیجانی چون فوتبال و بسکتبال و… باشید، در مسابقاتی که پخش می شود ( به خصوص نمونه های خارجی ) ، متوجه نقش پررنگ تصویر برداری و کارگردانی یک مسابقه می شوید. این روش های گوناگون تصویر برداری و استفاده از بهترین و گویاترین نماها در نمایش یک مسابقه ، به کار ، حالتی سینمایی و جذاب می دهد و باعث افزایش لذت بازیباز از تجربه یک بازی ورزشی می شود. در این میان ، یکی از مواردی که همیشه مدنظر طراحان بازی های این سبک قرار دارد، استفاده از دوربین های مختلف است که بتواند به دلخواه بازیکن ، نمایی که بیشترین هیجان و بالاترین جزئیات را در خود جای داده است را به او ارائه کند.دانلود نسخه کامل و نهایی بازی pes 2014 برای PC
این تغییر نماها و دوربین ها معمولا در کنترل بازیباز است تا بر اساس نظر خود بتواند نمای دلخواهی را که بازی کردن برایش راحت تر است انتخاب کند.

امکانات و فضاهای ورزشی
 

7

طراحان برای اینکه از تکراری شدن بازی جلوگیری کنند، با قرار دادن امکانات مختلف و محل های مسابقه گوناگون، بازیباز را به ادامه بازی ترغیب می کنند. استفاده از توپ های مختلف، راکت های گوناگون، طراحی لباس های تیم و … نمونه هایی از این امکانات هستند که بعضا به عنوان Bonus نیز، پس از طی چندین مرحله و جمع آوری امتیاز لازم، در اختیار بازیباز قرار می گیرند.|دانلود بازی pes 2014 برای PC |
در کنار این ها شبیه سازی دقیق دقیق استادیوم های ورزشی و بازسازی محیط آن ها، می تواند به جذاب تر شدن بازی کمک کند. در کنار این موارد تعریف شرایط آب و هوایی مسابقه، کیفیت زمین مسابقه یا حتی تعریف دقت و کیفیت کار داور، می توانند جزو مواردی باشد که در عین کوچک بودن، اهمیت زیادی در جذاب شدن یک بازی ورزشی داشته باشند.دانلود نسخه کامل و نهایی بازی pes 2014 برای PC

امکان خرید و فروش
 

8

یکی دیگر از جذابیت هایی که معمولا باعث درگیر شدن بازیباز با بازی های این سبک می شود، امکان تشکیل تیم دلخواه و خرید و فروش بازیکن ها است. این ساختار، شباهت های زیادی به ساختار بازی استراتژیک یا بازی های شبیه سازی مدیریت شهری و… دارد. در این حالت معمولا منبعی محدود ( مانند پول و امتیاز ) در اختیار بازیباز قرار می گیرد و در ازای آن ، هر بازیکنی قیمت مشخصی دارد که بازیباز باید با مدیریت کردن منبع اولیه، نسبت به تشکیل تیم خود اقدام کند.
در بازی های نسل جدید این سبک، ارزش یک بازیکن به مرور تغییر می کند و بازیباز می تواند بازیکنی با قیمت پایین را جذب کرده، با تمرین و بازی کردن روی او سرمایه گذاری کند تا قیمتش افزایش یابد و سپس در صورت تمایل او را به باشگاهی دیگر واگذار کند و بازیکن جدید مد نظر خود را جذب کند.
بازی های محبوبی مانند Fifa Manager ، بهترین نمونه ها هستند که در واقع بیشتر جزو بازی های مدیریتی محسوب می شوند تا بازی های ورزشی. اما این المان ها در بازی های صرفا ورزشی مانند NBA یا Fifa نیز به شکلی مشابه اما ساده تر و با پیچیدگی های کمتر در اختیار بازیباز قرار می گیرند.

استفاده از سیستم جایزه دهی
 

9

یکی از متداول ترین عناصر موجود در بازی های سبک ورزشی، استفاده از سیستم جایزه دهی است. در این روش ، با پیروزی بازیباز در یک دوره مسابقه، معمولا تقدیری به شکل اهدای کاپ و جام انجام می شود و این جایزه به تالار افتخارات بازیباز اضافه می شود. از طرفی بسیاری از بازی ها برای ترغیب بازیباز به انجام بازی و به نوعی انگیزه دادن به او ،امکانات خاصی را در قسمت های مختلف قرار می دهند که در صورت رسیدن بازیباز به حد نصابی مشخص یا قهرمانی در یک دوره رقابت خاص، این امکانات باز می شوند. مثلا در نسخه های قدیمی بازی Fifa ، بازیباز می توانست با قهرمان شدن در جام جهانی ( با درجه سختی متوسط به بالا )، یک تیم "رویایی کلاسیک" را فعال کند که متشکل از بازیکن های نامی ده ها سال قبل بود.

محبوبیت های منطقه ای
 

10

آخرین نکته مهمی که در مورد بازی های این سبک باید به آن توجه داشت، این است که عناوین مبتنی بر ورزش های مختلف در مناطق خاصی محبوتر هستند و بر اساس این که یک ورزش چقدر در یک کشور محبوب باشد، عناوین تولیدی و ارائه شده در آن کشور، بیشتر طرفدار دارند. به عنوان مثال فروش بازی های Fifa ، تقریبا در تمامی کشور های دنیا بالاست ولی در عین حال بازی های فوتبال ( مانند Fifa یا Winning Eleven یا PES ) ، در کشوری مانند امریکا ، پرفروش ترین عناوین ورزشی نیستند !دانلود نسخه کامل و نهایی بازی pes 2014 برای PC
در مقابل عناوینی چون NBA و NHL که به ورزش های بسکتبال و هاکی می پردازند در امریکا پرطرفدارتر هستند. این محبوبیت رابطه کاملا مستقیمی با توجه مردم یک منطقه خاص به ورزشی به خصوص دارد.دانلود نسخه کامل و نهایی بازی pes 2014 برای PC
 

منبع: مجله "بازی رایانه " – شماره 49
Darinoos