دانلود نسخه فشرده PES 2015 - با حجم 3.4 گیگ

Pro Evolution Soccer 2015 آخرین شماره از سری قدیمی و پرطرفدار PES امسال کمی با تاخیر نسبت به تاریخ انتشار سال های قبل منتشر شده است , هم انون نسخه فشرده شده ولی کامل و بدون تغییر بازی با حجم 3.4 گیگابایت در ادامه آماده شده و در اختیار شما عزیزان است.

معرفی بازی از زبان سازنده بازی کونامی : این بار قرار است بازی pes به ریشه خود بازگردد و با یک گیم پلی غیر قابل رقابت لذت یک بازی شبیه ساز فوتبال را دوباره به شما منتقل کند. بر روی هر پاس ، شوت ، دویدن به سمت توپ و … با دقت تمام کار شده تا طرفدارن بازی را راضی کند. چند ویژگی بازی در این بخش:

  • Lightning fast controls : این ویژگی به بازیکن اجازه عکس العمل های سریع و عریزی را در هر لحظه از بازی میدهد .
  • هوش مصنوعی توسعه یافته : این قابلیت اعمال بازیکنان در سرتاسر زمین را هماهنگ میکند به طوری که بازیکنان هم دسته همیشه در حال حمایت از شما هستند یا با فضا سازی و جایگیری مناسب برای شما گزینه های جدیدی را برای پاس دادن فراهم میکنند.
  • سیستم دریبل استادانه : شما میتوانید از فضاهای موجود در بازی استفاده کرده و بهترین مهارت ها را برای دریبل زنی انجام دهید ، با دریبل های ریز یا با گام های سریع و بلند یار مقابل را از میان بردارید.
  • کنترل جدید دفاعی : شما قادر خواهید بود میزان نزدیک شدن به بازیکن مهاجم ، لحظه تکل زدن و کنترل بازی را انتخاب کنید ، دفاع هوشمندانه در گرو عکس العمل درست شماست.

تصاویر بازی:

pes_2015_1

pes_2015_6

pes_2015_3

pes_2015_5

pes2015gamescom-myclubgotzejpg-8de56b_640w

pes2015konamistadiumshot11404378154jpg-6e5205_640w

جزئیات گرافیکی پیشرفته تر و موتور ساخت بازی FOX ENGINE قرار است به طور کامل بر روی کنسول های نسل بعدی اعمال شود ، ویژگی های کامل موتور بازی سازی مجلل Kojima برای اولین بار روی این بازی به کار گرفته شده:

  • قدرت واقعی FOX ENGINE و تاثیر آن در پردازش روشنایی ، چهره بازیکنان ، تماشاگران و محیط بازی به شکل آشکاری مشخص خواهد بود. حرکات و انیمیشن های تماشاگران به طور قابل توجهی ارتقا و پیشرفت داشته.
  • بازی pes 2015 از تعدادی وسیعی انیمیشن های جدید و واقع گرایانه استفاده میکند که به صورت دقیقی سبک و استایل هر بازیکن را در میدان مسابقه متمایز خواهد کرد ، انیمیشن های بازی در هر لحظه بر طبق ویژگی های بازی واقعی در همان موقعیت طراحی شده اند.
  •  سستم های بازی مانند بازی از کناره ها ، ضد حمله یا تاکتیک های دفاعی همگی قابل اجرا خواهند بود و نقش ستاره های تیم ها با وحود استایل و سبک واقع گرایانه بیشتر در گروه کارهای تیمی خواهد بود.

Folder Downloads icon دانلود LEGO Batman 3 Beyond Gotham نسخه KAOS

دانلود نسخه فشرده PES 2015

سازنده: Konami | ناشر: Konami | سبک:Sport | تاریخ انتشار: ۲۰۱۴

حجم: 3400 مگابایت  – نسخه KAOS

تغییرا نسبت به نسخه Reloaded : بدون تغییر

پارت 1: لینک مستقیم یا آپلودباز

پارت 2: لینک مستقیم یا آپلودباز

پارت 3: لینک مستقیم یا آپلودباز

پارت 4: لینک مستقیم یا آپلودباز

پارت 5: لینک مستقیم یا آپلودباز

دانلود فایل فیکس بازی

بعد از اکسترکت فایل فیکس رو به محل نصب بازی منتقل کنید