دانلود نسخه فشرده بازی Outlast Whistleblower

Outlast Whistleblower : یک عنوان کامل دیگر از بازی Outlast که در قالب یک DLC یا بسته گسترش دهنده مستقل منتشر شده.داستان بازی:  در کوهستان های دوردست کلورادو ترس و وحشت در یک پناهگاه بزرگ در دل کوه همه جا را فراگرفته مکانی برای نگه داری بیماران روانی که برای تحقیقات و امور خیریه مجددا به تازگی باز شده مکانی که به صورت مخفیانه نگه داری میشد.Miles Upshur خبرنگار مستقل برای مشاهده واقعیت تصمیم به ورود به این مکان میکند و با صحنه های وحشتناکی روبه رو میشود تنها امید او زنده بیرون آمدن از این مکان است.
ویژگی ها:
یک تجربه کامل از Survival Horror – وحشت و جان به در بردن البته شما قدرت کافی برای مبارزه ندارید تنها راه فرار و مخفی شدن است (گیم پلی به سبک stealth – مخفی کاری)
گرافیک تاثیر گذار: AAA با کیفیت جزویات کامل گرافیکی را در این مکان وحشتناک نمایان میکند.
دشمنان غیر قابل پیش بینی: شما نمیتوانید بفهمید کی و از کجا به شما حمله خواهند کرد.
داستان جدید که گسترش دهنده داستان شماره قبلی است و شخصیت پردازی های جدید در بازی.

تصاویر بازی  Outlast Whistleblower

Folder Downloads icon دانلود بازی Daylight   نسخه فشرده و کم حجم

دانلود نسخه فشرده بازی Outlast Whistleblower

سازنده:Red Barrels | سبک:Action, Adventure, Indie | تاریخ انتشار: ۲۰۱۴

دانلود نسخه کم حجم و کامل  SEYTER | ریکاوری ۳ % | 2900 مگابایت

پارت ۱: Upfile یا Uptobox

پارت 2: Upfile یا Uptobox

پارت 3: Upfile یا Uptobox

پارت 4: Upfile یا Uptobox

 

هر دو هاست بالا دارای قابلیت Resume سرعت بالا و دانلود با یک کلیک هستند ، همچنین اعتبار فایل ها حداقل ۶ ماه است. لینکها قابلیت جایگزینی با هم را دارند. قبل از دانلود از سالم بودن همه لینک ها حداقل در یکی از دو هاست مطمئن شوید.

روش دانلود از UptoBox

uptobox 300x97 دانلود Spore برای PC   بازی چند سبک و متفاوت EAروش دانلود از سایت Upfile

upfile

فقط توجه داشته باشید که ممکن ست هر لینک پس از ساخته شدن بین ۸ تا ۱۲ ساعت مهلت دانلود داشته باشد ، در صورت پایان این مدت هم شما میتوانید به دانلود خود ادامه دهید ولی باید یکبار دیگر به سایت مورد نظر مراجعه کرده و لینک جدید را در idm به جای لینک قدیمی جایگزین کنید.برای این کار لینک جدید را از سایت کپی کرده و در idm روی پارت مورد نظر properties را انتخاب کنید و در بخش Address لینک قدیمی را پاک کرده و لینک جدید را قرار دهید و دانلود خود را ادامه دهید.

32 300x202 دانلود Spore برای PC   بازی چند سبک و متفاوت EA