NES

Nintendo Entertainment System یا NES کنسول بازی 8 بیتی که برای اولین بار توسط شرکت Nintendo و در  ژاپن (1983) وارد بازار شد،البته با اسم Family computer و در سال های 1985 تا 87 پا به بازار های جهانی گذاشت .NES در کشورمان با اسامی فامیلی گیم و میکرو شناخته میشود.
این کنسول بازی که جزء نسل سوم کنسول های بازی محسوب میشود تا سال 1995 به طور رسمی تولید شد و در 12 سال 61 میلیون نسخه از این دستگاه به فروش رفت ( البته هنوز هم این کنسول به طور غیر رسمی تولید میشود) – کنسول های قبل و بعد کمپانی نینتدو به ترتیب Color TV Game و  Super Nintendo Entertainment System نام دارند.پر فروش ترین بازی های این کنسول بازی هم  Super Mario Bros 1-3 به ترتیب با 40 , 18  و 10 میلیون نسخه فروش میباشند.
در این پست در ادامه کار آپلود آرشیو کامل بازی های قدیمی، شبیه ساز پلتفرم های مختلف همراه با همه بازی های فامیلی گیم آماده شده که در ادامه مطلب لینک دانلود و تصاویر مرتبط را میتوانید مشاهده کنید.

ur545l

بازی میکرو

توجه: بعد از کلیک بر روی لینک دانلود  7 ثانیه صبر کنید و روی skip1 دانلود بازی McPIXELکه در بالای صفحه در بخش وسط قابل مشاهده هست ، کلیک کنید تا دانلود آغاز شود

دانلود بازی ها به صورت تکی:

بازی میکرو

دانلود بازی های در یک مجموعه با حجم 240 مگابایت:

بازی میکرو

دانلود شبیه ساز:

برای ویندوز

برای اندروید

برای PSP