LEGO_Star_Wars_Dilogy cover

Lego Star Wars یک بازی ویدیویی بر اساس اسباب بازی هایی با تم جنگ ستارگان است که توسط کمپانی لگو ساخته میشوند.در این پست مجموعه دو بازی لگو جنگ ستارگان (LEGO Star Wars: The Complete Saga) و (LEGO Star Wars III: The Clone Wars) که برای کامپیوتر توسط Eidos Interactive, LucasArts منتشر شده به صورت فشرده و کم حجم آماده دانلود شده. بازی توانسته با ترکیب داستان های حماسی و استفاده از شخصیت های شاخص جنگ ستارگان و همچنین سری انیمیشنی این عنوان یک گیم پلی و بازی متفاوت با ویژگی های گوناگون خلق کند . در این بازی شما میتوانید به جستجو و کشف کهکشان های دور بپردازید و از این اکتشافات لذت ببرید .

ویژگی های گرافیکی زیبا و دوست داشتنی , اضافه شدن شخصیت های جدید و استفاده از عنصر کدی در مکالمات شخصیت ها در جهان لگوها این دو شماره از بازی را به یکی از بازی های محبوب و پر طرفدار بین بازیکنان تبدیل کرده . بازی دارای تعداد زیادی ماموریت مختلف و جالب است و هرچه مراحل بیشتری را پشت سر می گذارید آیتم ها و امکانات بیشتری آنلاک و متعلق به شما می شود . رسم در گیم پلی بازی های لگو به این صورت است که , برای پیشبرد مراحل باید معماهایی را که در بازی وجود دارند حل کنید که نکنه زیبا و جذاب بازی های این سبک است, که در مواقعی کار آسانی هم نخواهد بود . حل معماها به صورت تکنفره و یا گروهی انجام می گیرد و ممکن است شما در طول بازی با دشمنانی روبرو شویدکه باید آنها را نابود کنید.از دیگر ویژگی های بازی Lego Star Wars میتوان به گرافیک خیره کننده , داستان پردازی جدید, میدان های گسترده نبرد , وجود سلاح های متنوع و وسایل نقلیه گوناگون , کاوش در کهکشان , جنگ های فضایی چند لایه با سفینه های پرنده و … اشاره کرد. در ادامه لینک دانلود و تصایر بازی قرار داده شده.

تصاویر بازی:

دانلود دوگانه بازی LEGO Star Wars برای PC - نسخه فشرده

LEGO_Star_Wars_Dilogy (5)

LEGO_Star_Wars_Dilogy (4)

LEGO_Star_Wars_Dilogy (3)

LEGO_Star_Wars_Dilogy (2)

LEGO_Star_Wars_Dilogy (1)

سیستم مورد نیاز:

✔ Operating system: Windows XP (SP3), Windows Vista (SP2)
✔ Processor: Intel Pentium IV processor with a clock speed of 2.4 GHz / AMD Athlon XP 2200+
✔ Memory: 512 MB
✔ Video card: ATI X1300 or NVIDIA GeForce FX 5800 with 256 Mb RAM
✔ Sound Card: Sound device compatible with DirectX® 9.0
✔ Free space on hard disk: 10.7 GB

Folder Downloads icon دانلود نسخه فشرده بازی LEGO Harry Potter Years 1 7

دانلود دوگانه بازی LEGO Star Wars برای PC – نسخه فشرده

سازنده: TT Games | ناشر: Eidos Interactive | ژانر: Action , Adventure | تاریخ انتشار: 2009 – 2011

حجم : 2000 مگابایت | نسخه فشرده Mechanics – بدون تغییر کیفیت

LEGO Star Wars: The Complete Saga

پارت ۱: آپلودباز یا گلف آپ

پارت 2: آپلودباز یا گلف آپ

پارت 3: آپلودباز یا گلف آپ

LEGO Star Wars III: The Clone Wars

حجم : 3000 مگابایت | نسخه فشرده Mechanics – بدون تغییر کیفیت

پارت ۱: آپلودباز یا گلف آپ

پارت 2: آپلودباز یا گلف آپ

پارت 3: آپلودباز یا گلف آپ

پارت 4: آپلودباز یا گلف آپ

 شما به دلخواه از هرکدام از سرور های بالا میتونید دانلود کنید , هر سه سرور دارای قابلی resume و سرعت بالا هستند. برای دانلود بعد از ورود به صفحه روی Download file جایی که حجم هر پارت هم نوشته شده کلیک کنید. توجه داشته باشید که بازی های جدید و بازی های کم حجم تر همه با لینک مستقیم اختصاصی از سرور سایت قرار میگیرند و این روند کلی سایت نیست.

روش دانلود از سایت Gulfup

gulfup