Need for Speed ProStreet یازدهمین عنوان از سری بازی های ریسینگ کمپانی Electronic Arts موسوم به Need For Speed است که به صورت مولتی پلتفرم برای 8 پلتفرم گوناگون در سال 2007 منتشر شد. در این پست نسخه psp این بازی زیبا و مهیج آماده شده است.

دانلود بازی Need for Speed ProStreet برای PSP

.در این نسخه از بازی شاهد مسابقات مجاز رانندگی در پیست هستیم و بازی از چندین مد مختلف ساخته شده مثلا در Drag شما باید در یک مسیر مستقیم در فواصل نسبتا کوتاه با رقبا مسابقه دهید  و سریعترین زمان را بدست آورید ، یا در مد Grip که خود از 4 حالت مختف ساختخ شده شما باید در یک پیست مسابقه در حدود چهار رو بزنید و با 7 نفر رقابت کنید ویژگی اصلی این مد امکان ضربه زدن به ماشین حریف ، سد کردن راه او و … است. در بازی ProStreet گرافیم هم به خوبی طراحی شده مثلا مدلسازی ماشین هنگام تصادف بسیار خوب است و تا حد زیادی طبیعی به نظر میرسد. مکان های مسابقه متعددی هم برای بازی در نظر گرفته شده از جمله : Chicago , Nevada, Europe, Tokyo Docklands, , … همچنین همانند سایر شماره های این سری شما امکان شخصی سازی کاملا ماشین ها و خرید لوازم و تجهیزات اضافی توسط امتیاز های بدست آورده دربازی را هم خواهید داشت. در ادامه لینک دانلود و تصاویر این بازی psp قرار داده شده.

تصاویر بازی

screen3_large

screen2_large

screen1_large

Folder Downloads icon دانلود بازی Split Second برای pspدانلود بازی Need for Speed ProStreet برای PSP

developer:EA Games | publisher:EA | genre:Racing| release date: 2007

حجم: 750 مگابایت | ریجین USA

 لینک مستقیم

در ضمن شما قادر به انجام بازی های psp توسط شبیه ساز روی pc یا گوشی اندرویدی خود هم هستید . البته تضمینی برای عالی اجرا شدن همه بازیها نیست.

دانلود شبیه ساز psp برای اندروید

دانلود شبیه ساز psp برای PC