The Golf Club ، در این پست بازی شبیه ساز گلف که ساخته شرکت بازی سازی HB Studios است آماده شده ، بازی از گرافیک و جزئیات گرافیکی بالایی برخوردار است و گیم پلی بازی طوری ساخته شده که احساس واقعی بازی آرامش آور گلف را به شما منتقل خواهد کرد. در ادامه لینک دانلود ، تصاویر و تریلر بازی قرار داده شده.

The Golf Club pc cover (1)توضیحات این بخش به صورت خودکار ترجمه شده و دقیق نیست ، دلیل این کار سریع تر شدن روند انتشار بازی ها است که وظیفه اصلی این سایت است و سایت های نقد و تحلیل بازی ها به تفصیل به این مورد میپردازند و از طرفی برای رتبه بهتر این مطلب در گوگل و استفاده دیگران از بازی ها این متن به این صورت قرار میگیرد ، امیدواریم شما هم که برای دانلود بازی در این سایت هستید از این روند راضی باسید تا ما هم با سرعت بیشتری بازی های مختلفی را در سایت قرار دهیم . در ضمن با کپی کردن این متن به google translte میتوانبد متن انگلیسی صحیح را مشاهده کنید.

باشگاه گلف یک بازی ویدیویی شبیه سازی گلف توسط HB استودیو برای پلی استیشن 4، مایکروسافت ویندوز و ایکس باکس یکی ایجاد شده در موتور بازی وحدت است. این یک سیم کارت گلف هدف قرار دادن ویژگی های اجتماعی از نسل بعدی کنسول و مباهات خالق درس قدرتمند مبتنی بر نسل رویه از دوره است. خالق دوره می توانید یک دوره با نام تجاری جدید در ثانیه است که می تواند با دوستان و دیگر علاقهمندان به بازی در سراسر پلی استیشن 4، ایکس باکس یک و PC به اشتراک گذاشته و بازی آنلاین، بلافاصله تولید کند. همچنین قابلیت ویرایش کامل دوره ها، مسابقات و تورهای وجود دارد.

HB در ابتدا برای انتشار به طور همزمان در هر سه سیستم عامل برنامه ریزی شده بود، اما امروز گفت که آن را “تصمیم به مصنوعی نمی برگزاری بازی پشت” در PC و Xbox یکی فقط به خاطر اینکه نسخه PS4 بود کاملا آماده برای رفتن نیست.باشگاه گلف در ماه آوریل در PC از طریق بخار دسترسی سریع راه اندازی شد، به طوری اوت 19 تاریخ زمانی که نسخه PC را بتا ترک است.

“ما فوق العاده هیجان زده را به طرفداران گلف بازی که همیشه می خواستم، گفت:” آنتونی Kyne، تولید در استودیو HB، در یک مصاحبه مطبوعاتی امروز. “ما بسیار سخت کار می کرد به گرفتن باشگاه گلف آماده برای پرتاب، بنابراین واقعا پاداش به طور رسمی تاریخ پرتاب اعلام و به اشتراک گذاری است که با طرفداران ما.”

قرعه کشی اصلی این باشگاه گلف در ایجاد درس خود را، که اجازه می دهد تا طراحی بازیکنان کامل زمین های گلف 18 حفره از ابتدا است.البته خالق نیز می تواند نسل رویه به ساخت دوره های آموزشی بر اساس چند پارامتر که کاربران مجموعه استفاده کنید. این زمین بازی پس از آن می توانید با دیگران در هر سه سیستم عامل به اشتراک گذاشته شود. ، بازی بازی 4 توپ حالت های موجود در راه اندازی خواهد شد، همراه با بازی آنلاین ناهمزمان، و هیچ بار بین سوراخ در یک دوره وجود دارد.

تصاویر بازی

The Golf Club pc cover (6)

The Golf Club pc cover (5)

The Golf Club pc cover (4)

The Golf Club pc cover (3)

The Golf Club pc cover (2)

The Golf Club pc cover (1)

سیستم مورد نیاز بازی:

حداقل
OS: Windows Vista, 7, 8
Processor: Intel Core 2 Duo or equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: DX11 compatible video card with 1GB video RAM
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Hard Drive: 2 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0c compatible
پیشنهادی
OS: Windows Vista, 7, 8
Processor: Intel Core i5 or equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia 660 or AMD 7850 w/ 2GB
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Hard Drive: 2 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0c compatible

 Folder Downloads icon دانلود بازی Aritana and the Harpys Feather

دانلود بازی The Golf Club برای PC

حجم:970 مگابایت – نسخه Codex

پارت ۱: لینک مستقیم | Uploadbaz

پارت ۲: لینک مستقیم| Uploadbaz

توجه به علت فشرده سازی و کاهش حجم بازی ، شما باید دوبار فایل های بازی را اکسترکت کنید. برای بار دوم مطابق تصویر زیر عمل کنید.

guide

تریلر بازی The Golf Club
[KGVID poster=”http://dl.bazifan.ir/download/video/The%20Golf%20Club%20-%20Gameplay%20Trailer%20(BQ).jpg” width=”640″ height=”360″]http://dl.bazifan.ir/download/video/The%20Golf%20Club%20-%20Gameplay%20Trailer%20(240p).mp4[/KGVID]