Taxi یک بازی کم حجم و جدید است که با ترکیب عناصر شبیه سازی بازی و مدیریت استراتژیک در مورد تاکسی است ! که شما را در نقش مدیر یک شرکت تاکسی قرار می دهد که باید این شرکت را در سه شهر مستقر کنید. شما با یک تاکسی مختصر و مفید قدیمی آغاز خواهید کرد ، سوار کردن مسافر و انجام ماموریت های مختلف را باید انجام دهید تا شما با مدیریت و جمع اوری کردن پول نقد به اندازه کافی بتوانید به روز رسانی کابین خود و سرمایه گذاری در وسایل نقلیه جدید را انجام دهید.
کارکنان خود را عاقلانه انتخاب کنید ، در حالی که یک راننده ممکن است گران باشد برای استخدام، در عوض کمتر احتمال خواهد داشت که این راننده تصادف یا حادثه ای را به وجود بیاورد که خسارت سنگینی به شما وارد کند. هر راننده در منطقه ای خاص مهارت های بیشتری خواهد داشت و در ضمن شما باید ماشین های جدیدتر و مجهز تر خود را هم به رانندگان کم تجربه ندهید.
در بازی Taxi هر یک از این سه شهر ، مستقر در امریکا، اروپا و انگلستان شامل اتومبیل های منحصر به فرد هستند و این شما هستید که باید ببینید چه نوع ماشینی در خیابان نیاز هست . محتاط باشید در مقابله با دسا انداز ها ، ترافیک زمان اوج و سرعت گیر ها وقتی برای رساندن مسافر به مقصد تلاش میکنید.

دانلود بازی کم حجم Taxi - شبیه ساز تاکسی

حداقل سیستم موردنیاز :
سیستم عامل : Windows XP (SP3) / Vista / 7 / 8
پردازنده : Intel 2 GHz or greater
مموری : 2 GB RAM
گرافیک : Dedicated graphics card with 256 MB memory
هارد درایو : 2 GB available space

تصاویر بازیTaxi (6)

Taxi (5)

Taxi (4)

Taxi (2)

Taxi (3)

Folder Downloads icon دانلود بازی Super Time Force Ultra برای PC

دانلود بازی کم حجم Taxi – شبیه ساز تاکسی

سازنده: Excalibur | ناشر: Force Of Habit | ژانر:  Casual, Indie | تاریخ انتشار: ۸/۲۰۱۴

حجم : 140 مگابایت | با نصب آسان

لینک مستقیم یا آپلودباز

توجه کنید که حجم اصلی بازی 400 مگابایت است , و به دلیل فشرده سازی 140 مگابایت شده , به همین دلیل شما باید دوبار فایل های بازی را اکسترکت کنید تا فایل نصبی بازی را داشته باشید.